Povlečení atlas grádl šedý proužek 2 cm 240x220, 2x 70x90 cm
Kód: 01633-ATGSEDA0SEI
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Zboží skladem
90% sortimentu skladem

Doprava zdarma
nad 3900.-Kč po celé ČR

Doručení 2-7 pracovních dnů
na jakékoliv místo
Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Francouzské povlečení |
|---|---|
| EAN: | 8596132075501 |
| Materiál: | Atlas grádl 100% Bavlna |
| Motiv: | Dekorační |
| Rozměr: | 240x220, 2x70x90 |
| Typ: | Povlečení set |
| Zapínání: | Na zip |
| Barva: | šedá |
| Certifikát: | ČESKÁ KVALITA – ZARUČENÁ KVALITA |
| ? Značka: | Dadka |
| Bělení: | Výrobek se nesmí bělit |
| Chemické čištění: | Výrobek se nesmí chemicky čistit |
| Licence: | Bez licence |
| Plošná hmotnost: | 150 |
| Počet ks v balení: | 3 |
| Sušení: | Sušení při nízké teplotě (max. 60°C) |
| Teplota praní: | Max. teplota 60°C běžné praní |
| Určení: | Dvojlůžko |
| Záruka: | 24 |
| Země původu: | CZ |
| Žehlení: | Žehlení při max. teplotě 200°C |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


