Osuška / ručník froté Viola COMFORT EXKLUSIVE 70x140 cm 500 g/m2
Kód: 326/B 326/AZU 326/BEZ 326/ERN 326/ERV 326/HN 326/KR 326/MAR 326/ORA 326/PUR 326/ST 326/TMA 326/TMA4 326/ZEL 326/LUT Zvolte variantu
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Zboží skladem
90% sortimentu skladem

Doprava zdarma
nad 3900.-Kč po celé ČR

Doručení 2-7 pracovních dnů
na jakékoliv místo
Související produkty
Detailní popis produktu
- Ručník z vysoce kvalitního a jemného froté
- rozměr 70x140 cm
- gramáž 500 g/m2
- 100% bavlna
- v krajích vytkán ozdobný proužek
- Certifikace zdravotní nezávadnosti: Oeko-Tex Standard 100
- poutka na zavěšení
- praní na 60st.C - tmavé odstíny nutno prát odděleně
Barva:
- bílá
- azurová modrá
- béžová
- černá
- červená
- hnědá
- krémová
- marine modrá
- oranžová
- purpurová
- stříbrná
- tmavě šedá
- tmavě zelená
- zelená pistáciová
- žlutá
Využijte náš věrnostní program se slevami již na první objednávku.
Věrnostní program
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ručníky / osuškyBíláBílá 50x100cmZobrazit další kategorieBílá 70x140cmBílá 30x50cmBílá 70x140cmBílá 30x30Bílá 50/100Bílá 30/50Bílá 70/140Bílá 100/150Bílá 30/30Bílá 75/150 |
|---|---|
| Osuška: | 70x140cm, 70x140 |
| Rozměr: | 70x140, 70x140cm |
| Barva: | azurová modrá 70x140, azurově modrá, béžová, béžová 70x140, bílá, černá, černá 70x140, červená, červená 70x140, hnědá, hnědá 70x140, krémová, krémová 70x140, marine modrá, marine modrá 70x140, oranžová, oranžová 70x140, purpurová, purpurová 70x140, stříbrná, stříbrná 70x140, tmavě šedá, tmavě šedá 70x140, tmavě zelená, tmavě zelená 70x140, výběr barev, zelená pistáciová, zelená pistáciová 70x140, žlutá, žlutá 70x140 |
| ? Značka: | Profod |
| Ručník: | 70x140, 70x140cm |
| ? váha: | 0,53 kg |
| Ručník: | 70x140cm |
| Osuška: | 70x140 |
| Rozměr: | 70x140 |
| Ručník Viola: | 70x140 |
| Osuška Viola: | 70x140 |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
7 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


