AKCE Osuška / ručník froté CLASSIC 70x140cm 400g/m2
Kód: 140/70X 323/70X2 323/70X3 323/70X4 323/70X5 323/70X6 323/70X7 323/70X8 323/70X9 323/70X10 323/70X11 323/70X12 323/70X13 323/70X14 323/70X15 Zvolte variantu
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Zboží skladem
90% sortimentu skladem

Doprava zdarma
nad 3900.-Kč po celé ČR

Doručení 2-7 pracovních dnů
na jakékoliv místo
Související produkty
Detailní popis produktu
- osuška z vysoce kvalitního a jemného froté se vzorem káro.
- rozměr 70x140cm
- gramáž 400 g/m2
- 100% bavlna
- v krajích vytkány tři ozdobné proužky
- Certifikace zdravotní nezávadnosti: Oeko-Tex Standard 100
- poutka na zavěšení
- praní na 60st.C - tmavé odstíny nutno prát odděleně
Barva:
- azurová modrá
- béžová
- černá
- červená
- hnědá
- krémová
- marine modrá
- oranžová
- purpurová
- stříbrná
- tmavě šedá
- tmavě zelená
- zelená pistáciová
- žlutá
Využijte náš věrnostní program se slevami již na první objednávku.
Věrnostní program
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ručníky / osuškybéžová, 70x140 cm 70x140cm |
|---|---|
| Osuška: | 70x140cm, 70x140 |
| Rozměr: | 70x140, 70x140cm |
| Rozměr Ručník / osuška: | 70x140cm, 70x140 |
| Barva: | azurově modrá, béžová, bílá, černá, červená, hnědá, krémová, marine modrá, oranžová, purpurová, stříbrná, tmavě šedá, tmavě zelená, výběr barev, zelená pistáciová, žlutá |
| ? Značka: | Profod |
| Ručník: | 70x140, 70x140cm |
| ? váha: | 0,43 kg |
| Ručník: | 70x140 |
| Rozměr: | 70x140 |
| Osuška: | 70x140 |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
16 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


