Ručník pracovní TOM 50x100cm 200g/m2 keprový
Kód: 56/B4
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Zboží skladem
90% sortimentu skladem

Doprava zdarma
nad 3900.-Kč po celé ČR

Doručení 2-7 pracovních dnů
na jakékoliv místo
Související produkty
Detailní popis produktu
- Pracovní ručník
- bavlněná tkanina keprové vazby
- vzor kostka,
- gramáž 200 g/m2, 100 g/ks.
- Praní na 90°C.
- Rozměr: 50 x 100 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ručníky / osušky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 8594157750496 |
| Rozměr: | 50x100cm |
| ? Značka: | Profod |
| pracovní ručník: | 50x100 |
| Ručník: | 50x100, 50x100cm |
| Pracovní ručník: | 50x100 |
| Ručník: | 50x100cm |
| Rozměr: | 50x100 |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
7 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


