Ručník froté Hotel Comfort 70x140cm bílý 450g/m2
Kód: 207
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Zboží skladem
90% sortimentu skladem

Doprava zdarma
nad 3900.-Kč po celé ČR

Doručení 2-7 pracovních dnů
na jakékoliv místo
Související produkty
Detailní popis produktu
-
- Ručník froté v hotelové kvalitě
- Nízká dvojitá smyčka, dvojité obšití po delší i kratší straně.
- Bílá
- Gramáž: 450 g/m2.
- Ručníky mají dva elegantní proužky.
- 100% bavlna, prstencová příze.
- Certifikace zdravotní nezávadnosti: Oeko-Tex Standard 100.
- Praní na 90˚C.
Barva:
- bílá
Využijte náš věrnostní program se slevami již na první objednávku.
Věrnostní program
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ručníky / osušky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.53 kg |
| EAN: | 8592850315592 |
| Osuška: | 70x140cm, 70x140 |
| Rozměr: | 70x140 |
| ručník hotel: | 70x140cm |
| Barva: | bílá |
| ? Značka: | Profod |
| Osuška Hotel: | 70x140 |
| Ručník: | 70x140, 70x140cm |
| Osuška HOTEL: | 70x140 |
| Ručník HOTEL: | 70x140 |
| Osuška: | 70x140 |
| Rozměr: | 70x140 |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
6 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


