Osuška froté COMFORT XL EXKLUSIVE 100x200cm 500g/m2
Kód: 281/HNE 281/KRE Zvolte variantu
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Zboží skladem
90% sortimentu skladem

Doprava zdarma
nad 3900.-Kč po celé ČR

Doručení 2-7 pracovních dnů
na jakékoliv místo
Související produkty
Detailní popis produktu
- Osuška z vysoce kvalitního a jemného froté
- rozměr 100x200 cm
- gramáž 500 g/m2
- 100% bavlna
- v krajích vytkán ozdobný proužek
- Certifikace zdravotní nezávadnosti: Oeko-Tex Standard 100
- poutka na zavěšení
- praní na 60st.C - tmavé odstíny nutno prát odděleně
Barva:
- hnědá
- krémová
Využijte náš věrnostní program se slevami již na první objednávku.
Věrnostní program
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osušky XXL velkékrémovákrémová 30/50Zobrazit další kategoriekrémová 30x50cmkrémová 50x100cmkrémová 70x140cmkrémová 50/100krémová 70/140 |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Osuška: | 100x200, 100x200cm |
| Rozměr: | 100x200, 100x200cm |
| Rozměr Ručník / osuška: | 100x200 |
| Barva: | hnědá, krémová |
| ? Značka: | Profod |
| Ručník: | 100x200, 100x200cm |
| ? Váha: | 1kg |
| Ručník: | 100x200 |
| Osuška: | 100x200 |
| Rozměr: | 100x200 |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,7 z 5 hvězdiček.
12 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


