Osuška froté Soft 70x140cm 400g/m2 výběr barev
Kód: 1542/B 1542/KR 1542/ED 1542/CIH 1542/KR2 1542/OLI Zvolte variantu
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Zboží skladem
90% sortimentu skladem

Doprava zdarma
nad 3900.-Kč po celé ČR

Doručení 2-7 pracovních dnů
na jakékoliv místo
Související produkty
Detailní popis produktu
- Je vyroben ze 100% bavlněného materiálu a díky svým jemným přízím je velmi příjemný na omak. Charakteristická je i vysoká savost froté materiálu.
- Plošná gramáž použitého froté materiálu je 400g/m2. Ručník má poutko na zavěšení.
- decentní vetkávaný čtvercový vzor
- Složení: 100% bavlna, froté 400g/m2
- Možnost praní: 60°C
Výběr barev:
- šedá
- olivově zelená
- královská modrá
- bílá
- krémová
- cihlová
Využijte náš věrnostní program se slevami již na první objednávku.
Věrnostní program
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ručníky / osuškyBíláBílá 50x100cmZobrazit další kategorieBílá 70x140cmBílá 30x50cmBílá 70x140cmBílá 30x30Bílá 50/100Bílá 30/50Bílá 70/140Bílá 100/150Bílá 30/30Bílá 75/150 |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Osuška: | 70x140cm, 70x140 |
| Rozměr: | 70x140, 70x140cm |
| Barva: | béžová, bílá, Cihlová, Královská modrá, Modrá, Olivová, Teracota, tmavě zelená |
| ? Značka: | Profod |
| Ručník: | 70x140, 70x140cm |
| Ručník: | 70x140 |
| Rozměr: | 70x140 |
| Osuška: | 70x140 |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
8 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


